Stacja 1 – Witajcie Agenci!

Niezmiernie miło nam, że bierzecie udział w kolejnej edycji Powiatowej Gry Terenowej organizowanej w Płokach! Jeżeli nie braliście udziału w poprzednich grach, przypominamy zasady: 

  1. Poruszajcie się drużyną i drużynowo rozwiązujcie zadania.  Grę ukończycie jedynie wtedy, gdy całym zespołem stawicie się na mecie gry. 
  2. W tej edycji wprowadzamy nowość – cała gra odbywa się w oparciu o aplikację OwlGame i należy z niej korzystać, aby odblokowywać kolejne stacje i ukończyć trasę. Zapoznajcie się także ze stronami ukrytymi pod przyciskami w dolnym pasku aplikacji. Kolejno znajdziecie Regulamin, Mapę i Najczęściej Zadawane Pytania. 
  3. Jeżeli zaistnieją problemy z czytaniem kodów, możecie spróbować oddalać lub przybliżać telefon względem kodu. Alternatywnie można zeskanować mniejszy kod dowolną aplikacją do czytania kodów QR. Te skierują was również do treści stacji, natomiast znajdują się one na serwerze Fundacji. Potrzebny jest włączony transfer Danych Komórkowych, aby załadować stronę. 
  4. Dbajcie o materiały, które otrzymaliście na starcie. Są bowiem cenne i niezbędne, jeśli chcecie ukończyć rozgrywkę z dobrym wynikiem. 
  5. Pamiętajcie, żeby rozwiązywać zadania na trasie. Jeżeli będziecie rozwiązywać je po ukończeniu trasy, możecie zostać zdyskwalifikowani. 
  6. Uzupełnijcie Kartę Gracza wedle wskazań organizatorów. Pola przeznaczone na odpowiedzi są do waszej dyspozycji. Odpowiedzi możecie także zapisywać na Karcie Pracy, jeżeli brakuje miejsca na Karcie Gracza. Przy podliczaniu punktów uwzględnione zostaną odpowiedzi na obu kartach, dlatego obie karty muszą wrócić do organizatorów! 
  7. Korzystajcie z mapy rozsądnie i upewnijcie się, że zmierzacie w odpowiednim kierunku. W razie kłopotów – dzwońcie! 
  8. Unikajcie wszelkich niebezpiecznych sytuacji, na które możecie natrafić podczas rozgrywki. Nie bagatelizujcie problemów i wszelkie kłopoty na trasie sygnalizujcie, najlepiej zgłaszając problemy bezpośrednio organizatorom. Numer kontaktowy to 573 488 223 
  9. Bawcie się dobrze i skoncentrujcie się na zadaniu. Życzymy wam powodzenia na trasie! 

Udajcie się teraz do kolejnej stacji aby rozpocząć rozwiązywanie zadań. Radzimy czytać całą treść fabuły! : )