Aplikacja OwlGame – instrukcja

Prezentujemy Wam aplikację zrobioną specjalnie na potrzeby gier terenowych Fundacji Kulturalni na Poziomie, którą stworzył Wojciech Korczyński. OwlGame.

Na potrzeby VI Powiatowej Gry Terenowej prosimy o zainstalowanie aplikacji, gdyż jest w pełni wyposażona i przygotowana do gry. Jej kluczowe zalety to:

• Skaner kodów QR, który odblokuje zadania na trasie
  • Pełna mapa trasy, którą można dowolnie przybliżać.
  • Łatwy dostęp do regulaminu i najczęściej zadawanych pytań
  • Raz ściągnięta aplikacja nie pobierze więcej danych z internetu. Gra działa offline!

Aplikacja działa jedynie na telefony z systemem Android.

Aby ściągać aplikację kliknij w poniższy link (korzystając z telefonu):

LINK

Lub zeskanuj poniższy kod dowolnym skanerem kodów QR:

UWAGA! Link kieruje do serwisu Dropbox, aby pobrać aplikację trzeba wcisnąć przycisk “Pobierz”.

Aplikacja nie znajduje się w sklepie Google Play, dlatego telefony będą domyślnie “protestować” przed zainstalowaniem jej. Należy włączyć w ustawieniach opcję, która zezwoli na instalacje aplikacji z zewnętrznych źródeł.

W przypadku braku zainstalowanej aplikacji OwlGame przy rozpoczęciu gry, mamy opcję zapasową. Wystarczy posiadać dowolny skaner kodów QR, który można za darmo ściągnąć ze sklepu Google Play. Wtedy jednak potrzebne będą włączone dane komórkowe, gdyż kody kierować będą do strony internetowej Fundacji.