Dawno temu w Płokach…

Czyli poszukiwanie zaginionego skarbu!

Gorąco zapraszamy wszystkie rodziny (i nie tylko) do udziału w Grze Terenowej organizowanej przez Fundację Kulturalni na Poziomie oraz Wiejski Dom Kultury w Płokach – Trzebińskie Centrum Kultury.

Nie jest to typowa gra, bo trwa od 14 października aż do ostatniego dnia listopada i przebiega w sposób całkowicie bezpieczny. Jedyny kontakt, którego doświadczycie to ten z Waszymi Smartfonami i piękną, bogatą historią Płok.

Jak zagrać? Wystarczy telefon z możliwością odczytania kodu QR – czyli właściwie każdy dotykowy sprzęt. Dowolną aplikację, jeżeli aparat domyślnie nie odczytuje kodów, można za darmo pobrać zarówno z Google Play jak i Apple Store – odpowiednio dla telefonów z systemem Android i iOS.

Gra składa się z trzech etapów. Dwa dostępne są od razu – wystarczy pobrać Zaszyfrowaną Mapę, opcjonalnie wydrukować, a następnie rozwiązać szyfr.

Następnie z Kartą Gracza udać się tam, gdzie szyfr zaprowadzi i rozwiązać zadania. Wypełnioną kartę (skan lub czytelne zdjęcie) odesłać na adres kontakt@fundacjanapoziomie.pl

Trzeci etap wymaga rejestracji poprzez Formularz. Po jego wypełnieniu należy udać się do miejsca finałowego by ostatecznie rozwiązać zagadkę zaginionego skarbu.

Każdy, kto ukończy wszystkie trzy etapy otrzyma upominek, a drużyna wielopokoleniowa – dziadkowie, rodzice i dzieci – upominek specjalny.

Regulamin dostępny jest tutaj.

Jeżeli planujecie wybrać się w gronie bez osoby dorosłej – wypełnijcie Zgodę Rodzica i odeślijcie skan lub zdjęcie zgody na adres kontakt@fundacjanapoziomie.pl

BARDZO WAŻNE! Pandemia to nie są żarty. Koniecznie stosujcie się do zasad bezpieczeństwa i zaleceń służb. Gra została zaprojektowana aby każde miejsce, które odwiedzicie niosło ze sobą minimalne ryzyko zakażenia.

Wszystkie problemy na które napotkacie na trasie – brakujące kody, pojemniki albo pozostałe przeszkody – nie wahajcie się zgłaszać na nasz adres mejlowy (kontakt@fundacjanapoziomie.pl) lub kierownikowi Wiejskiego Domu Kultury w Płokach.